.:: T.C.  Havsa Kaymakamlığı Resmi İnternet Sitesine Hoşgeldiniz ::.
T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

   
 Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlçemizden Haberler / Haber Paylaşma

 ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU FOTOĞRAFÇILIK KULÜBÜNDEN YAŞAMDAN IŞILTILAR ADLI FOTOĞRAF SERGİSİ
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

      Havsa Atatürk İlköğretim Okulu Fotoğrafçılık Kulübünün düzenlemiş olduğu Yaşamdan Işıltılar adlı Fotoğraf sergisi Atatürk İlköğretim Okulunda açıldı.

Açılışa ilçe Kaymakamı Barış Demirtaş,İlçe Emniyet Müdürü Kamil Sezer,İlçe Milli Eğitim Müdür V. Rahmi Merdıvan,Şube Müdürü Mehmet Öztürk, Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü İsmail Akan,Halk Eğitim Müdürü Aydın Avcı,Okul Müdürleri,Daire Amirleri ve velilerin katılımları vardı.

    Sergi açılış konuşmasını yapan Fotoğrafçılık Kulübü Öğretmeni Nurdan Tokmak ::Biliriz ki insan eğitimle doğmaz ;ama eğitimle büyür,yetişir.Yaşlılıklarını da anılarıyla yaşarlar.Anılar denildiğinde de gözümüzün önüne hemen silik sönük fotoğraf kareleri gelir.Bizlerde öğrencilerimiz ile pek çok anı yaşıyoruz,paylaşıyoruz.Bu sergimizle,çocuklarımızın gözüyle,objektifleriyle,yaşamın ışığını somutlaştırmaya , paylaşmaya paylaşmamızı kalıcı kılmaya çalıştık.

    Bu serginin açılışında emeği geçenlere ve açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan Sayın Kaymakamımız Barış Demirtaş’ a ve siz değerli misafirlerimize de teşekkür ediyorum diyerek serginin açılışını yapmaya davet etti.

      Kaymakam Barış Demirtaş açılışı konuşmasında  öncelikle her zaman gitmiş olduğumuz rutin davet ve organizasyonlardan farklı olan ve farklılık yaratılan hayatın içinden bir sergi emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyorum diyerek İlçe Emniyet Müdürü Kamil Sezer ve  İlçe Milli Eğitim Müdür V. Rahmi Merdıvan  ile birlikte sergiyi açtılar.

    Atatürk İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı  Tuğba Ünal, Fotoğrafçılık Kulübü Öğretmeni Nurdan Tokmak tan aldıkları eğitim ile serginin oluşmasında emeği geçen Fotoğrafçılık Kulübü öğrencileri Selcan Arda 4/B,Fatma Çınar 4/B,Merve Bolca 7/B,Simge Kurtuldu 7/A, Aytuğ Tunca 7/A,Esra Arabacıoğlu 8/B, Cansel Güden 8/A,Arzu Bayraktar 8/B,Ulaş Öztürk 7/B, Şebnem Özdamar 8/A

Sergiyi gezenlere eşlik ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

 

 

 

 


Bu içerik toplam 507.951 kez gösterildi, Site toplam 909.964 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 34 kişi geziyor.
       

          
          

         

T.C. Havsa Kaymakamlığı-Fatih Caddesi Hükümet Konağı Kat:3 Havsa / EDİRNE
Tel: 0284 336 10 07 / 336 10 50 - Fax: 0284 336 11 00 | E-Posta: hkaymakamlik@havsa.gov.tr